Czech
PLAVÁNÍ DĚTÍ

 

 
Úvod


  
AQUA-ZUMBA s Hankou.

Aqua Zumba - vyzkoušejte nový styl Zumby


Aqua Zumba je nový typ vodního tance se základem v aqua aerobicu. Je to zábavný způsob jak bezpečně cvičit a přitom se pobavit. Aqua Zumba je taneční aqua aerobic plný latinskoamerických rytmů, u kterého si dáte do těla několika násobně víc, než při kterémkoliv jiném cvičení na suchu. Během pár lekcí se budete ve vodě cítit dobře a naučíte se v ní pohybovat a cvičit tak, aby pro vás byla Aqua Zumba zábavou!

Jednoduše přesuňte svoji oblíbenou lekci ZUMBY do bazénu. Uvidíte, že cvičení ve vodě je mnohdy náročnější a přesto pro tělo šetrnější. Není nic příjemnějšího, než hodina Aqua Zumby, která rozptýlí vaše myšlenky na pracovní či osobní problémy, uvolní endorfiny ve vašem těle a povzbudí vás k dalším výkonům.

Při cvičení posilujete téměř všechny svalové skupiny a hlavně bez zbytečné zátěže pro vaše klouby.

Co je Aqua Zumba?


Aqua Zumba, jako dynamické vodní fitness, přináší další novou dimenzi v posilování. Vlastním tělem pracujete proti odporu vody a můžete jej sami jednoduše regulovat. "Zumba - příchuť" pak dodává zábavnou a příjemnou atmosféru, zkrátka fit můžete být i s úsměvem. Důležitý rozdíl je v hudbě a chytlavých melodiích. Ty jsou adaptovány tak, aby bylo možno tančit ve vodním prostředí, aniž by hudba ztratila svou energii. Aqua Zumba je druhem Pool party, která je původem z Floridy.

Pro koho je cvičení vhodné?

Pro všechny kteří mají chuť si dobře zacvičit a pobavit se (i těhulky). Aqua Zumba se cvičí ve vodě dosahující výšky hrudníku, tedy v mělčích bazénech, ramena jsou během cvičení nad hladinou. Na cvičení jsou nejlepší sportovní jednodílné plavky, nebo takové ve kterých se cítíte dobře. Během cvičení je potřeba doplňovat tekutiny.

Kam na Aqua Zumbu?

     

Nové kurzy budou v září. Přihlášky na tel.: 728 828 605
Ve čtvrtek 12.4. zahajujeme nové kurzy AQUA-ZUMBU. Lekce začínají v 18.40 vodním aerobikem a pokračují v 19.25 Aqua - zumbou. Je možné cvičit pouze vámi vybrané cvičení, nebo za zvýhodněnou cenu obě. Cenník: Vodní aerobik 10 lekcí / 900, -Kč Aqua zumba 10 lekcí / 900,- Kč Vodní aerobik a aqua zumba 10 lekcí / 1500,-
   

  BABY CLUB MEDÚZKA - Mgr. Zuzana Danielisová      mobil: +420 728 828 605    e-mail: meduzka.zuzka@gmail.com